Juz za kilka dni wyruszamy na podboc kolejnej europejskiej stolicy. Po Lwowie, Grodnie i Wilnie, Brukseli, Sztokholmie, Rzymie, Zagrzebiu, Bukareszcie, Pradze, Wiedniu i Berlinie w tym roku za cel wyprawy obralismy Lublane.
To juz ponad dekada naszych wspolnych wyjazdow, odkrywania radosci z jazdy razem i towarzystwa ludzi, ktorých lubimy, cenimy, i ktorzy dziela nasza pasje do motorow. Szczegolnie pamietamy X Rajd Jubileuszowy, kiedy to fortuna na dwoch kolaach dowiozla nas do Berlina.
Organizacje imprezy tradycyjnie wspiera firma prawnicza Kochanski Zieba Rapala i Partnerzy, a szefem wyprawy bedzie mecenas Piotr Kochanski. W tym roku sklad jest imponujacy, 33 osoby, a trasa rajdu zaplanowana przez Cieszyn i Bratyslawa. Przed nami 1079 km europejskich drog, piekne widoki, rajdowe atrakcje turystyczne i na koncu – Lublana.
Startujemy 30 sierpnia o 8.30, w cieniu Kolumny Zygmunta w Warszawie.















