Klub Motocyklowy Rajlawenpis przebyl dluga i pelne chwaly droge, poczawszy od pierwszych drobnych kolek kreconych przez jego przyszlych czlonkow, ktorzy wpierw na trzy, a pozniej na dwukolowych rowerzkach zawziecie pedlowali w Polsce w 50-tych latach ubieglego stulecia, az do wielkich podjazdow motocyklowych zwanych Rajdami, pod czujnym, acz dobrotliwym okiem zalozyciela – Chiefem Piotrem Kochanskim.
Wsrod wielu znakomitych inicjatyw jakie podjete zostaly w gospinnych progach jego domu przy okazji rozpoczecia sezonu motocyklowego, pojawila sie takze ta dotyczaca pomyslu rajdowego wyjazdu do Lizbony.
W Berlinie, ukontentowani pozegnalna kolacja, niektori czlonkowie naszego klubu wywodzacy sie glownie z Kielecczyny, swymi glosami przewazyli szale i tym sposobem celem XI Motorowego Rajdu Prawnikow stala sie Lizbona.















