X Jubileuszowy Rajd Warszawa-Berlin cz.1 – Wigilia
Do ostatniej chwili zglaszali sie do Julinka. Wszyscy Ci, ktorzy ofiarnie postanowili tym razem zrobic przyjemnosc Chiefowi i w grupie wyruszyc na Rajd spod Kolumny Zygmunta w czwartek, 26 sierpnia, 2010.
Kiedy juz sie wydawalo, ze beda prawie wszyscy uczestnicy, i po tym kiedy jeszcze 24tego sierpnia potwierdzil przyjazd Krzysiu Kwiecien, nasz nowy kolega, adwokat z Lodzi, 25tego maila przyslal jeszcze Marek Wyslocki.
















