Media

X Jubileuszowy Rajd Warszawa-Berlin cz.1

25
paź

X Jubileuszowy Rajd Warszawa-Berlin cz.1 – Wigilia

Do ostatniej chwili zglaszali sie do Julinka. Wszyscy Ci, ktorzy ofiarnie postanowili tym razem zrobic przyjemnosc Chiefowi i w grupie wyruszyc na Rajd spod Kolumny Zygmunta w czwartek, 26 sierpnia, 2010.

Kiedy juz sie wydawalo, ze beda prawie wszyscy uczestnicy, i po tym kiedy jeszcze 24tego sierpnia potwierdzil przyjazd Krzysiu Kwiecien, nasz nowy kolega, adwokat z Lodzi, 25tego maila przyslal jeszcze Marek Wyslocki.

Piotr Kochanski
kochanski

© Rajlawenpis - Motor Klub 2010. All Rights Reserved. Made in quaint.pl